Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED MSI G27C4X
Monitorul Gaming MSI G27C4X este un ecran curbat de 27 inch cu o rată de refresh de 250 Hz. Utilizatorii apreciază calitatea culorilor și rata de refresh ridicată, menționând că nu prezintă ghosting și răspunde foarte bine. Este considerat potrivit atât pentru gaming, cât și pentru activități de birou. Singurul dezavantaj menționat este standul foarte mare, care poate necesita înlocuirea cu un alt suport pentru a economisi spațiu pe birou.
Utilizatorii au apreciat:
- Rată de refresh ridicată de 250 Hz
- Zero ghosting și răspuns foarte bun
- Calitate bună a culorilor
- Potrivit atât pentru gaming cât și pentru birou
- Curbura de 1500R oferă o experiență imersivă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Standul este foarte mare și ocupă mult spațiu
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Inclinare | -5 - 20 grade |
| Continut pachet | 1 x Adaptor alimentare 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Porturi audio | 1 x iesire audio |
| Porturi video | 2 x HDMI 2.0 1 x DP 1.2a |
| Dimensiune punct | 0.3114 mm |
| Rata de refresh (maximala) | 250 Hz |
| Contrast dinamic | 100000000:1 |
| Contrast tipic | 3000:1 |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 ° |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Format ecran | Wide |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Inaltime | 372.8 mm |
| Latime | 611.5 mm |
| Greutate | 3.8 Kg |
| Tehnologie | Curbat |
| Gama | Gaming |
| Brand | MSI |
| Culoare | Negru |
Vezi pe eMAG »
