Părerile cumpărătorilor despre Televizor Panasonic TV-43W93AE6
Televizorul Panasonic LED TV-43W93AE6 este un model de 108 cm cu rezoluție 4K Ultra HD și rată de reîmprospătare de 100 Hz din 2024. Deși există puține recenzii, acestea indică că televizorul depășește așteptările în ceea ce privește calitatea imaginii, interfața și sunetul. Este considerat un televizor Smart de calitate, dar nu există suficiente detalii pentru o caracterizare mai amplă.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate a imaginii peste așteptări
- Interfață bună și intuitivă
- Sunet de calitate
- Rată de reîmprospătare de 100 Hz
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
| Dimensiune cutie | 1220 x 192 x 652 mm |
| Greutate cutie | 17 Kg |
| Greutate fara stand | 10 Kg |
| Greutate cu stand | 13 Kg |
| Dimensiune fara stand | 964 x 84 x 566 mm |
| Dimensiune cu stand | 964 x 250 x 607 mm |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 123 kWh |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 54 kWh |
| Consum energie electrica | 160 W |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Surround AI Sound |
| Sistem audio | 2 |
| Functii gaming | Compatibil FreeSync Premium |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG Dolby Vision IQ HDR10+ Adaptive |
| Asistent vocal inteligent | Alexa built in |
| Tehnologii imagine | ISF Direct Full Array LED Dolby Vision IQ Filmmaker Mode HDR10+ Adaptive |
| Tip procesor | HCX Pro AI MK II |
| Mirroring | iOS |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring Inregistrare USB Chromecast incorporat |
| Sistem de operare | Fire TV |
| Format display | Plat |
| Interfata | USB 2.0 USB 3.0 1 x RJ-45 1 x Jack 3.5 mm 4 x HDMI CI+ slot 1 x HDCP 2.3 |
| Culoare | Argintiu |
| An aparitie | 2024 |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie display | LED |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 108 cm |
| Brand | Panasonic |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Vezi oferta »
