| Specificații | |
| Greutate | 1.407 Kg |
| Latime | 28 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Adancime | 5.5 cm |
| Temperatura maxima rezistenta | 260 C |
| Instructiuni utilizare | Compatibil cuptor |
| Functii | Suprafata antiaderenta |
| Material | Aluminiu |
| Tip maner | Fix |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Material interior | Aluminiu |
| Tip | Fara capac |
| Forma | Oval |
| Continut pachet | 1 x Tigaie |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Gaz Electric Halogen Inductie Vitroceramic |
| Tip tigaie | Universala |
| Tip produs | Tigaie |
| Brand | Hendi |
Vezi pe eMAG »
